ליווי תקציבי מלא בנושא עלויות בניה ותקציב

זו ההזדמנות שלכם לחסוך מאות אלפי שקלים ולבנות בראש שקט
אלפי בונים ומשפצים כבר נהנו מההצלחה

ליווי מקצועי לכל שלב התכנון הכולל חישוב כמויות, עריכת אומדן עלויות בניה ותקציב מפורט לפרויקט הבניה, פגישת עבודה לאפיון דרישות, לייעוץ ולעריכת רשימת מטלות ופגישת עבודה מסכמת לעדכון הנתונים והאומדנים לכל חלק וחלק בבניה.

לקביעת פגישת ZOOM להסבר והדגמה ללא עלות הירשמו בטופס וקיבעו איתנו דמו ללא התחייבות!
נכיר 🙂
* הדמו הוא עבור סדנת התקציב בלבד

למה מאוד כדאי לכם להיות איתנו ?

כאתר חברתי וקהילתי האינטרס הבלעדי שלנו זה אתם ! אין לנו שום קשר למפקח שתשכרו או לבעלי המקצוע שאתם לוקחים. האומדן והתקציב הוא שלכם ותלוי אך ורק בתוכניות שלכם ולא מתבסס על שום אינטרס מנוגד אחר 

זה מה שאנו עושים וזו המומחיות שלנו! אנו צוות שעובד עבורכם! 
אנו משתמשים בתוכנות המתקדמות בשוק הבניה הן לבית והן לחלונות האלומניום שלכם ולא מתבססים על הצעות מחיר של בעלי מקצוע. בנוסף אנו מלווים מאות בונים בשנה ומכירים את כל עלויות הבניה ברמה ארצית.

כאתר שמוביל את קהילת הבונים והמשפצים הגדולה בישראל יש לנו השפעה רבה וכוח קניה שיסייע לכם לקבל הטבות בלעדיות מאיתנו ישירות מול מגוון מנכ"לים ובעלים של היצרנים הנחשבים בשוק הבניה והשיפוצים .

אנו כאן עבורכם ולא מול אדם אחד, צוות שלם כאן עבורכם במטרה אחת ויחידה, לגרום לכם להצליח !  השירות והמקצועיות הוא נר לרגלינו והדאגה לקהילה היא אבן היסוד שלנו .
גם לאחר ביצוע התקציב אנו נהיה נגישים עבורכם לכל שאלה מקצועי או בירור מצידכם ונעמוד אתכם בקשר כי ההצלחה שלכם חשובה לנו מאוד .

עלות אומדן תקציבי מלא ומפורט כ 5000 שקל כולל מע"מ 

עלות ליווי תקציבי מלא לכל שלב התכנון והביצוע 7900 כולל מע"מ 

השאירו פרטים או קיבעו איתנו פגישת דמו ללא עלות או התחייבות ותבחרו את הנתיב שלכם להצלחה בתהליך הבניה או השיפוץ שלכם

היועצים המומחים של קהילת "בונים בית" בעלי ניסיון של עשרות שנים בכל שלבי הבנייה. מלאו את הטופס לתיאום פגישת דמו (ללא עלות). אנחנו מציעים גם סדנאות, ליווי וניהול מלאה, בנייה מתקדמת וחבילות ייעוץ מקיפות לכל מטרה עבור הצלחתכם. כאן בשבילכם!

מדוע אתם חייבים את הסדנה לבניית תקציב?

ליווי תקציבי מלא ותמיכה אישית

כגורם ניטראלי עבורכם וכאותוריטה מקצועית בשוק הבניה אנו ניקח אתכם צעד צעד לבנית התקציב שלכם לכל אורך שלב התכנון

התנהלות נכונה לחיסכון אדיר

עם הניהול שלנו,הקובץ והתדרוך שלנו לא יהיו לכם חריגות, קבלת ההחלטות שלכם תהיה הכי נכונה ותוביל אתכם לחיסכון אדיר בפרויקט.

ביטחון שקט נפשי

עם המומחיות שלנו ומגוון המומחים שלנו אתם מקבלים את כל הידע הנכון להתנהלות נכונה בתהליך הבניה או השיפוץ

קובץ האומדן מכיל 7 גיליונות לפי הפירוט הבא.      

  • גיליון פתיחה שבו סקירה של מטרות האומדן, הסברים וטיפים לגבי השימוש באומדן, ריכוז עלויות בניה ושיפוץ לפי נושאים ותרשים עוגה להמחשת התפלגות עלויות הבניה והתקציב בפרויקט בניה ושיפוץ.
  • גיליון עלויות רכישה הכולל פירוט מלא של סעיפי עלויות רלוונטיים לשלב רכישת המגרש או הבית לבניה ולשיפוץ.
  • גיליון ראשי של עלויות תכנון ובניה הכולל אומדן עלויות בניה ושיפוץ מפורט לכל חלק בפרויקט ולכל סעיף וסעיף כולל עמודת עסקה, עמודת תשלומים, עמודת יתרה לניהול תזרים ועמודת קישורים ומידע.
  • גיליון כמויות מפורט לפי חלקי הבניה והשיפוץ – חישוב הכמויות מתבצע בעזרת תוכנה ייעודית על-גבי תוכניות אדריכלות – יש להמציא תוכניות אדריכלות מלאות כולל תוכנית פיתוח, תוכניות קומתיות, חזיתות, חתכים ופריסות (סוג הקבצים הרצוי dwf, plt או (pdf
  • גיליון מרכז (Total) הכולל דו"ח עלויות כללי, דו"ח עלויות תכנון ובניה, דו"ח עלויות בניה ושיפוץ, תרשימי עוגה להמחשת התפלגות תקציב הבניה ודו"ח תזרים.
  • גיליון מטלות (To Do) הכולל פירוט מטלות לביצוע, בעיקרן מטלות שנועדו לסגירת פרטים תכנוניים.
  • גיליון חלונות ופתחים (Windows) גיליון שימושי לציון פרטים ביחס לחלונות ולפתחים. הגיליון לצורך חישוב עלויות של כל החלונות והפתחים בעזרת תוכנה ייעודית.

איך זה עובד?

1
2
3
4
5
6
7
8
400097900095_296937
Screenshot 2021-01-15 214230

הליווי מתבצע לכל שלב התכנון עד להגעה לביצוע

מה עוד חשוב לדעת?

חישוב כמויות

לצורך עריכת האומדן, אנו מחשבים כמויות על-גבי תוכנית פיתוח, תוכניות קומתיות, חזיתות, חתכים ופריסות בעזרת תוכנת חישוב אדריכלית, כמויות הכוונה ל – מ"ר, מ"א, יחידות, וחללים – לאחר חישוב הכמויות, נזין את הנתונים בגיליון הכמויות לצורך עריכת גיליון העלויות הראשי באומדן: גיליון עלויות התכנון והבניה.   

חישוב עלויות של חלונות אלומיניום

עלויות של חלונות, ויטרינות, דלתות זכוכית וקירות מסך, מחושבות בעזרת תוכנת AL KAL. אנו מפיקים מתוך התוכנה דו"ח עלויות מפורט. את העלות הכוללת נזין בקובץ האומדן – על-פי הדו"ח ניתן לדעת מהי העלות של כל חלון וחלון ושל כל פתח ופתח – כידוע, עלות החלונות והפתחים מתוך התקציב גבוהה במיוחד ופער המחירים בין קבלני הביצוע ביחס לרכיב זה גדול גם כאשר מדובר על מפרטים זהים ולכן לדו"ח העלויות המקצועי שנפיק ערך רב ומשמעותי עבורכם.

מה עוד אקבל במסגרת שלב התכנון?

פגישת עבודה ראשונה ללימוד, לאפיון צרכים ודרישות, להדרכה אישית מותאמת ולעריכת רשימת מטלות תתקיים תוך 5 ימי עבודה ממועד קבלת התוכניות. במסגרת פגישת העבודה הראשונה נציג אומדן ראשוני ונערוך רשימת מטלות, בעיקר מטלות שנועדו לטובת סגירת פרטים תכנוניים ומפרטים.

פגישת עבודה מסכמת שנועדה לעדכון נתונים ולהידוק טווחים ביחס לכל פרק ופרק. 

שאלות ותשובות

אנחנו כאן לענות על כל שאלה נוספת שיש לכם

בשלב טרום אדריכל כשאין עדיין תוכניות אנו מגדירים מולכם את הפרוגרמה שלכם (הרצונות שלכם) ומהנדס בונים בית מתרגם את הרצון שלכם לאומדן עלויות כדי לבדוק שהחלום שלכם תואם את היכולת שלכם ועל ידי כך גם בוחרים את האדריכל המתאים לפרויקט שלכם. לקראת הפקדה לוועדה נבצע את תקציב האמת ועל פי תוכניות הבניה. נוודה שלא נגיע לועדה עם סקיצות תכנוניות שלא עומדות בקנה אחד עם היכולות הכלכליות שלכם. לאחר קבלת היתר ובשלב תוכניות עבודה למכרז נבצע כמאות על התוכניות ותרגום של התוכניות שלכם לעליות בניה/פיתוח חוץ סופיות ללא סטייה . נקבל תקציב סופי ומוכן לקראת יציאה למכרז קבלנים

מטרת התקציב הינה כדי למנוע חוסר איזון בין התוכניות שלכם לבין היכולת התקציבית שלכם משפחות נוטות להשקיע זמן ברצונות שלהם אך מצד שני אינם מתמודדים עם היכולת הכלכלית שלהם ואי התמודדות כזו גוררת לסטייה מהותית בתקציב שלכם שקשה מאוד עד בלתי אפשרי להתגבר עליה בשלבים מאוחרים יותר.

על סמך התקציב מקבלים החלטות חשובות כמו בחירת אדריכל , חומרי גמר , מבנה וגודל הבית , בחירת קבלנים נכונים , איזון תיכנוני אל מול היכולת שלכם הן בתיכנון אדריכלי נכון יותר , הגדרת כמות וגדלי המפתחים אצלכם בבית ועוד מאפיינים שאם לא נותנים להם דגש מקצועי בתחילת הדרך אנו מגיעים לשלב הביצוע ללא איזון תקציבי בין התוכנית לעלות הפרויקט בפועל.

ביצוע תקציב איתנו מכוון אתכם במדויק עם הרצונות שלכם אל מול היכולת הכלכלית שלכם . אומדן בונים בית המתחיל עוד טרום בחירת אדריכל מאפיין את כל הרצונות שלכם ועל ידי כך גם מסייע לכם בבחירת אדריכל מתאים לפרויקט שלכם ומהו התיכנון העתידי שמתאים ל״כיס״ שלכם.

כל בית שונה ממשנהו, ישנם מאות משתנים שמשפיעים על כל בית ובית , 85 אחוז מהמשפחות חורגות ומתכננות מעבר ליכולת הכלכלית שלהם והחריגות מגיעות למאות אלפי שקלים וישנם הפרשים כאלו גם בין 2 בתים שלכאורה זהים . אין תקציב דומה , כל משפחה צריכה להתנהל באחריות אל מול היכולת הכלכלית שלה בלבד ועל ידי כך תכנון נכון עבורה בלבד.

ידע זה כוח! ככל שיש לכם עלויות נכונות של כל תחום ותחום אתם מובילים את הפרויקט ולא מובלים ע״י הצעות מחיר שאינם ברורות לכם ללא נקודת ייחוס אמיתית.

תמחור תקציבי עוזר לכם בכך שלא תפנו לאנשי מקצוע שלא ״תפורים״ למידתכם ולביתכם , ישנם אדריכלים/קבלנים שונים שפניה אליהם כבר מראש היא טעות בגלל שהם לא תואמים את אופי הבית שלכם והתקציב שלכם ולכן בחירת האדריכל צריכה להיות כזו שתואמת את התקציב שלכם והתוכניות שלכם.
בנוסף הגעה אליהם כבר מראש עם סנדת התקציב עוזרת לכם לחסוך ומכינה אתכם ליעד התקציבי שלכם אל מול הצעת המחיר.

מפקח הבניה שלכם או מנהל הפרויקט בזמן הבניה לא יוכל להביא הצעות מחיר לא מבוססות , כשיש בידכם תקציב ניטרלי לפי תוכניות אומר שיש לכם נקודת ייחוס מקצועית להשוואה.

התקציב מלווה וילווה אתכם בכל מהלך הפרויקט ,בחירת הקבלנים תהיה נכונה יותר , המשא ומתן יהיה נכון יותר , הצלחה במכרז הקבלני שלכם אל מול התקציב תשפר מאוד את הצלחת הפרויקט שלכם.

גם אם קיבלתם 3 הצעות מחיר מקבלנים שונים, אינכם יודעים אם המחיר הוא הנכון. אם שלושה קבלנים נתנו הצעות אתם לא תדעו אם כל השלושה מראש גבוהים יותר ממה שאתם אמורים לשלם בפועל , אומדן ייתן לכם נקודת ייחוס אמיתית ונכונה.

בשלב מוקדם ככל הניתן, התנהלות נכונה עוד בשלבי התיכנון מגבירה משמעותית את הצלחת הפרויקט שלכם הן מבחינת ביצוע/תיכנון ותקציב.

מאות משפחות מהקהילה  עוברות ועברו איתנו את התהליך החשוב ביותר בבניה שלהם ואלפי תקציבים משנים עברו . אנו פוגשים עשרות משפחות ששינו ומשנים לא פעם את התיכנון שלהם כיוון שאם הם היו יוצאים לדרך ללא ליווי תקציבי מקצועי הם היו נכנסים למערבולת כלכלית ואישית בשלבי הביצוע .לא פעם אנו שומעים את המשפט ״הצלתם אותנו״.

אתם לעולם לא תדעו אם המפקח מכין לכם את התקציב ללא שום אינטרס מנוגד,מה גם שמנסיוננו לא מעט מפקחים מבצעים תקציב על ידי לקיחת הצעות מחיר על התוכניות שלכם מה שלא מביא שום ערך מוסף עבורכם . התקציב חייב להתבצע עוד בשלב הסקיצות לפני ההגשה שלכם .

ממליצים מהקהילה

whatsapp

רישום נגב אקולוגיה