רונן ארמן בע"מ
IMG-20191207-WA0017

רונן ארמן בע"מ

חוות דעת:
5
וותק: 25
| מס' תעודה: 26204
אזורי עבודה:
זיכרון ועמקים, זיכרון - בנימינה +31
| התמחויות: בניה מתקדמת, קבלן מפתח +4
מתאים לשלבי בניה: תכנון

ליצירת קשר מהיר וקבלת הטבה הרשמו כאן:

ermann2303@gmail.com
אזורי עבודה:
זיכרון ועמקיםזיכרון - בנימינה +31
מתאים לשלבי בניה:
תכנון
יצירת קשר:

טלפון: הצג מספר טלפון

אימייל:ermann2303@gmail.com

כתובת:הכפר 13, קרית אונו

קצת על רונן ארמן בע"מ

חברת רונן ארמן בע"מ הוקמה בשנת 1995 על ידי רונן ארמן, הנדסאי תעשייה וניהול, קבלן רשום ברשם הקבלנים 26204 וקבלן מומלץ של חברת MITEK לבנייה מתקדמת, בנייה בפלדה דקת דופן, בכל סגנון וצורה והתמחות בגמר ושלד עבור בתים פרטיים, דירות פאר פנטהאוז ומשרדים.

צוות החברה מונה מגוון בעלי מקצוע מיומנים בתחומם ובהם מנהל עבודה מוסמך וצוותים קבועים נאמנים המלווים את הלקוח לאורך כל הדרך במסירות רבה. הפרויקטים מתבצעים בסטנדרט גבוה ביותר, בתיאום מלא עם אדריכלים ומעצבי פנים מובילים בתחומם והעבודה אתם נעשית בשיתוף פעולה פורה, תוך ליווי אישי משלב השלד ועד מסירת המפתחות. במטרה להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

ניסיון של 25 שנה והידע הרב בבנייה הפרטית של צוות החברה, מורגשים היטב בכל פרויקט.  מקצועיות גבוהה, יחס אישי ועמידה בלוח זמנים הינם כללים מנחים של החברה.

החברה משלבת מגוון רחב של חומרי בנייה וחומרי גמר מורכבים וחדשניים העומדים בסטנדרט הגבוה ביותר מבחינת תקנים ואיכות.
כלל הפרויקטים המבוצעים על ידי צוות החברה נעשים תוך עמידה בלוחות זמנים, שקיפות מלאה מול הלקוח ועמידה ביעד התקציב של הפרויקט במטרה להגיע לתוצאות הטובות ביותר לשביעות רצון הלקוח.

תחומי ההתמחות של החברה מתמקדים בביצוע כל סוגי עבודות הבנייה והשיפוצים, החל משלב ההריסות, ביצוע שלד הבניין ועד הגמר. התמחות בשיפוץ דירות, דירות יוקרה, הרחבת מבנים, בניית חדרים על גגות קיימים, תוספות קומה  ועבודות שלד וגמר עד המפתח  כולל בשיטת מייטק, בנייה מתקדמת וירוקה.

3 חוות דעת רונן ארמן בע"מ: 5 דירוג כוכבים

כתיבת חוות דעת על רונן ארמן בע"מ
TM

Tali Mazor

5 כוכבים
תגובה

פנינו לרונן ארמן לצורך שיפוץ חדר האמבטיה של אימנו הקשישה. הצוות היה נהדר ומקצועי, והבין את הצורך שלנו בזירוז העבודה כדי להקל על אימא. העבודה בוצעה לשביעות רצוננו המלאה ובלוח זמנים שעלה על כל הציפיות. המון תודה לרונן ולצוות – לא יכולנו לבקש טוב יותר.

OB

Ora Barzacy

5 כוכבים
תגובה

בעל מקצוע מעולה, בקיא בכל מקצועות הבנייה, אמין וישר, עומד בלוח הזמנים. נעים לעבוד איתו. חתמנו איתו חוזה. ענה ברצון לכל השאלות. אנחנו ממליצים.

Ad

Adiniv

5 כוכבים
תגובה

מרשים ביותר!
איכות העבודה, איכות בעלי המקצוע, מהימנות, זמינות ויותר מהכל-יחסי אנוש! פשוט ברמה אחת מעל כל מה שנתקלתם בו בארץ!

טען עוד...
האתר הרשמי של רונן ארמן בע"מ
כניסה לאתר
sof

צור קשר עם רונן ארמן בע"מ