סלמאן ק. שירותי הנדסה
c58b3079-731c-426f-b63f-e6d2237abf6e

סלמאן ק. שירותי הנדסה

חוות דעת:
ללא חוות דעת
וותק: 13
אזורי עבודה:
צפון, חיפה וחוף הכרמל והסביבה +42
| התמחויות: הנדסה, פיקוח בניה +2
מתאים לשלבי בניה: תכנון
אזורי עבודה:
צפוןחיפה וחוף הכרמל והסביבה +42
מתאים לשלבי בניה:
תכנון
יצירת קשר:

טלפון: הצג מספר טלפון

אימייל:salmank@structures-d.co.il

כתובת:אבו סנאן

קצת על סלמאן ק. שירותי הנדסה

הכירו את סלמאן ק. – שירותי הנדסה ברמה שלא הכרתם

כשניגשים לפרויקט בניה חדש, השלב הראשוני – התכנון – הוא הקריטי ביותר. תכנון נכון מוביל לבניה נכונה, מדויקת ובטיחותית ואי אפשר להתחיל אף עבודה עד שהוא שלם ומושלם.

סלמאן ק. שירותי הנדסה הינו משרד ותיק לתכנון בניה מסוגים שונים. עם מוניטין של למעלה מ 13 שנה, המשרד עוסק בתכנון פרויקטים מורכבים כולל בניית וילות יוקרתיות, מפעלים, מבני ציבור כגון מוסדות חינוך, תרבות ובריאות, מבני תעשייה ועוד. בנוסף, מתמחה המשרד בתכנון בנייה קלה הכוללת קונסטרוקציות עץ ופלדה, כמו גם מבנים יבילים.

התמחויות נוספות של סלמאן ק. שירותי הנדסה, כוללות תוספות בניה, תחזוקת מבנים, תכנון הקמת מערכות סולאריות, חוות דעת הנדסיות, פיקוח הדוק על בניה ושיפוצים ועוד. הכול מתוך ידע מקצועי עשיר, שנים של ניסיון בשטח ורמת שירות גבוהה, הכוללת גם תמחור הוגן עבור כל פרויקט ושקיפות מלאה אל מול הלקוחות לאורך כל התהליך.

כחלק ממעטפת השירותים של סלמאן ק., מחבר המשרד בין לקוחותיו לבין ספקים ויועצים מקצועיים מובילים בתחומם. אדריכלים, מעצבי פנים, מתכנני מים וחשמל, קבלנים, יועצי קרקע ועוד – כולם אנשי מקצוע בכירים אשר בחרו לעבוד עם סלמאן ק. מתוך חזון משותף הכולל בניה מעולה העומדת בסטנדרטים המחמירים ביותר, ללא פשרות וללא עיגול פינות. בנוסף, פועל המשרד בשיתוף פעולה צמוד עם המפעלים המובילים בישראל ולפיכך עושה שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר שיש בנמצא ומספקת פתרונות זמינים לייעול שיטת הבניה.

0 חוות דעת סלמאן ק. שירותי הנדסה: דירוג כוכבים

כתיבת חוות דעת על סלמאן ק. שירותי הנדסה
האתר הרשמי של סלמאן ק. שירותי הנדסה
כניסה לאתר
sof

צור קשר עם סלמאן ק. שירותי הנדסה