ליאור סביקה- מפקח בנייה
ללא שם

ליאור סביקה- מפקח בנייה

חוות דעת:
5
אזורי עבודה:
ראשון לציון והסביבה, שפלה +5
| התמחויות: פיקוח בניה
מתאים לשלבי בניה: היתר בניה, שלד
ראיון אישי

ליצירת קשר מהיר וקבלת הטבה הרשמו כאן:

liorsabika@gmail.com
אזורי עבודה:
ראשון לציון והסביבהשפלה +5
מתאים לשלבי בניה:
היתר בניה
שלד
יצירת קשר:

טלפון: הצג מספר טלפון

אימייל:liorsabika@gmail.com

כתובת:הרצל 19, גן יבנה

קצת על ליאור סביקה- מפקח בנייה

מפקח בנייה מקצועי וזמין לכל שאלה, מלווה את הבונים בכל שלב ושלב וגם לאחר סיום הבנייה זמין לכל שאלה או בקשה.

מקפיד על לוח זמנים מסודר וסינכרון בין כל בעלי המקצוע.

מבחינתי, בעל מקצוע חייב לעשות את העבודה באופן מושלם או לא לעשות בכלל, אין מקום להתפשר.

בכל חלק בבית אני נותן את החותם ואת האחריות שלי ולכן חשוב לי שהבית יצא מושלם, לא פחות מזה.

2 חוות דעת ליאור סביקה- מפקח בנייה: 5 דירוג כוכבים

כתיבת חוות דעת על ליאור סביקה- מפקח בנייה
גת

גבריאל תורן

5 כוכבים
תגובה

אני מרגיש שבהמלצה על ליאור אני מכיר ולו מעט מהתודה שאני רוצה להודות לו. אוכל לסכם כבר בתחילת ההמלצה את דעתי עליו – ליאור הוא בעל המקצוע הכי טוב שנתן לי שירות בבית שבנינו! זמן זה זמן, מילה זאת מילה, הכל מסודר ומוקפד, בלי להרים קול, הכל התנהל על מי מנוחות. כשאני אומר לחברים ומשפחה שמתחשק לי לבנות עוד בית אחרי שסיימנו את הבית הנוכחי הם חושבים שהשתגעתי, אני זוקף את הרצון הזה לעבודה עם ליאור.
לאורך כל התהליך יש הסברים על הצפי העתידי, סנכרון מושלם בין בעלי המקצוע, המלצות על בעלי מקצוע מצויינים, מה עוד אפשר לבקש?! אמרתי לליאור שהוא בעל המקצוע הכי זמין שהכרתי אי פעם, לא משנה מתי מתקשרים הוא תמיד עונה בנחת ובסבלנות, אין ספק שאת הבית הבא אני בונה רק עם ליאור ואמליץ עליו בחפץ לב לכל מבקש.
גבריאל תורן (ניר גלים)

וש

ורד שחף

5 כוכבים
תגובה

לפני שהתחלנו בתהליך הבניה של בית פרטי בגדרה התלבטנו רבות בנוגע להעסקת מפקח בניה הן בשל העלויות הנוספות והן בשל התגובות המעורבות בשוק על הצורך בכך. ראיינו מספר מפקחים (אחד מהם אפילו עשה לנו אומדן עלויות) ובסוף הכרענו שכדאי לקחת מפקח הן בשל הזמן המוגבל שיש לנו ללוות את התהליך בפועל והן בשל החשש שמא ניפול על קבלנים שינצלו את חוסר בקיאותנו בתחום ויתחמנו אותנו. בחרנו ללא הכרות קודמת בליאור סביקה הן בזכות הקליק הראשוני אתו, הן בזכות המחיר ההוגן שהוא הציע והן בשל הזמינות וההתחייבות שלו להיות בשטח כל יום. כעת כשאנו חצי שנה אחרי תעודת גמר ועם לא מעט חובות, אנו יכולים לומר שאחת ה״הוצאות״ הכי חכמות שהיו לנו היתה על המפקח שבחרנו. מדובר בבחור אמין, חרוץ, נמרץ, זמין וידען בתחום הבניה שנכון תמיד לסייע ולתת פתרון לכל בעיה ועניין. בנוסף, ליאור הוא מהמעטים, למיטב ידיעתנו, שלא משלשל לכיסו עמלות מהקבלנים אשר מתגלגלים בסופו של דבר לבעל הנכס. עד היום הוא זמין לכל שאלה ועוזר בכל עניין שהוא יכול. אנו ממליצים עליו בחום וללא היסוס והלוואי והיו עוד כמוהו בשוק הזה בו לא חסרים מעאכרים.
ורד ושחף (גדרה)

טען עוד...
sof

צור קשר עם ליאור סביקה- מפקח בנייה