יוסיאן בילדינגס בע"מ
יוסיאן לוגו

יוסיאן בילדינגס בע"מ

חוות דעת:
וותק: 3
אזורי עבודה:
כל הארץ
| התמחויות: חברת בניה
מתאים לשלבי בניה: תכנון, שלד +3
ראיון אישי

ליצירת קשר מהיר וקבלת הטבה הרשמו כאן:

אזורי עבודה:
כל הארץ
מתאים לשלבי בניה:
תכנון
שלד
תשתיות
גמרים
יצירת קשר:

טלפון: הצג מספר טלפון

אימייל:

כתובת:הכינור 24, גבעת זאב

קצת על יוסיאן בילדינגס בע"מ

בונים בית?

הכירו את השיטה החוסכת לכם זמן, כסף ומבטיחה לכם שקט נפשי החל מהייעוץ הראשון ועד למסירת המפתח. לראשונה בישראל- ליוסיאן בילדינגס יש סטארט אפ מהפכני לבניית בתים פרטיים, המעניק מעטפת בניה של 360̊̊ עם כל היתרונות תחת קורת גג אחת.

חברת יוסיאן בילדינגס הינה חברת יזמות ובנייה הפועלת מזה שנים בתחום היזמות והבנייה בישראל עם עשרות פרויקטים שונים ברחבי הארץ. בחברה מועסקים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בעולם הבניה והתכנון.

אלרם יוסיאן, בעלים ומנכ"ל החברה, זיהה את הקשים הכרוכים בבניית בית פרטי בישראל והחליט לתת לכך פתרון יעיל, מקצועי ורווחי עבור הלקוח.

לראשונה, בחתימה אחת תחת קורת גג אחת עם התחייבות חוזית לתקציב, ללוחות הזמנים ולרמת הגמר של הבית, הלקוח יזכה לליווי ושירות מקצועי וצמוד של מנהל פרויקט עד לקבלת מפתח. בכך למעשה אנו חוסכים עבור הלקוח זמן וכסף רב לצד מתן שקט נפשי בניהול תהליך בנייה מקצועי ואמין.

לא עוד סרבול תהליכים, חריגות תקציב, דאגה וכאב ראש – אנו מציעים בניית בית פרטי , פיקוח וניהול על כל הפרויקט מ א' ועד ת' תוך התנהלות מול בעלי מקצוע וספקים הטובים ביותר בתחומם.

*להמחשה בלבד

1 חוות דעת על יוסיאן בילדינגס בע"מ: דירוג כוכבים

כתיבת חוות דעת על יוסיאן בילדינגס בע"מ
ur

uriel.ber

5 כוכבים
תגובה

סגרנו עם חברת יוסיאן לפני כחודשיים, כרגע לקראת סוף השלד. ממליץ על החברה בעיקר בגלל הנוחות ואיכות העבודה. שירות יוצא מן הכלל כולל עמידה בכל ההתחייבויות ,הן הכספיות והן מבחינת לוחות הזמנים.

טען עוד...

צור קשר עם יוסיאן בילדינגס בע"מ