טל גורן אדריכלות
-טל-גורן.jpg

טל גורן אדריכלות

חוות דעת:
וותק: 20
| השכלה: אדריכלית רשויה תואר אדריכל B.arch מטעם הפקולטה לארכיטקטורה בטכניון (5 שנות לימוד) תואר 'הנדסאי אדריכלות' מטעם ביה"ס הארצי להנדסאים בטכניון
| מס' תעודה: 11085135
אזורי עבודה:
חיפה וחוף הכרמל והסביבה, זיכרון ועמקים +13
| התמחויות: בתי יוקרה, הדמיות +8
מתאים לשלבי בניה: רכישת מגרש, תכנון
ראיון אישי

ליצירת קשר מהיר וקבלת הטבה הרשמו כאן:

  • Hidden
  • Hidden
tahi.goren.arch@gmail.com
אזורי עבודה:
חיפה וחוף הכרמל והסביבהזיכרון ועמקים +13
מתאים לשלבי בניה:
רכישת מגרש
תכנון
יצירת קשר:

טלפון: הצג מספר טלפון

אימייל:tahi.goren.arch@gmail.com

כתובת:האשכול 13, גבעת עדה

קצת על טל גורן אדריכלות

שלום קהילה יקרה, שמי טל גורן ואני עוסקת באדריכלות כבר משנת 1998.

כיום אני אדריכלית רשויה (= הדרגה הגבוהה ביותר לאדריכלים בארץ), וחברה ב'ארגון האדריכלים ובוני ערים בישראל', וכן גם ב'ארגון המהנדסים והאדריכלים העצמאיים בישראל'.  אני מעסיקה במשרדי שתי עובדות קבועות, ובנוסף לכך עוד עובדות בהתאם לצורך ולעומס העבודה.

…אז איך הגעתי להיות אדריכלית בעלת עסק עצמאי מצליח ומשגשג?!

כאן אני אמורה לספר איך בילדותי חלמתי להיות אדריכלית ולתכנן בתים… אבל זהו- שלא. באותן שנים חלמתי להיות וטרינרית, או מקסימום מעצבת גרפית. לא ידעתי אז שיש מקצוע כזה 'אדריכלות', ובטח שלא חשבתי לעסוק בו…

אפשר לומר שדי במקרה הגעתי ללימודי האדריכלות, ולא ממש הכרתי את התחום. לכן, בחרתי להתחיל 'בקטן'- שנתיים של לימודים בטכניון לתואר "הנדסאי אדריכלות".
כבר בשנתי הראשונה ללימודים הבנתי שהגעתי למקצוע הנכון. היתה לי תחושה חזקה שזה הייעוד שלי בחיים, והחלטתי להמשיך ללימודים אקדמיים בטכניון. ההתלהבות שלי היתה אדירה, ואיפשרה לי להתמסר ללימודים בלהט ובדבקות. בזכות הצד המעשי שבי, הצלחתי להשלים את התואר של 'הנדסאי אדריכלות' במקביל ללימודים המפרכים לתואר B.Arch בפקולטה לארכיטקטורה בטכניון, ובמקביל ללידת בני הבכור.

את הנסיון המעשי שלי התחלתי לרכוש כבר במקביל ללימודים, כשעבדתי במשרה חלקית במשרד אדריכלים. לאחר סיום הלימודים המשכתי לעבוד כשכירה עוד כמה שנים, עד שהרגשתי בשלה לפתוח משרד עצמאי, שבו אבטא את תפישת עולמי המקצועית.

החדווה וההנאה המקצועית שלי נובעות מתכנון של בתי מגורים, ולכן בחרתי למקד את העסק שלי דוקא בתחום זה. כבעלת משפחה, וכאם לשלושה ילדים מתבגרים, אני מכירה היטב את הצרכים התכנוניים של הבית, בכל שלבי החיים של המשפחה.
חשוב לי מאד שהבתים שאני מתכננת יהיו לא רק יפים ומעוצבים, אלא גם גמישים, יעילים ופרקטיים.
בשנים האחרונות תכננתי עשרות בתים, וצברתי נסיון רב. אשמח להעמיד לשירותכם את הנסיון הזה, ולתכנן גם עבורכם את בית החלומות שלכם.

1 חוות דעת על טל גורן אדריכלות: דירוג כוכבים

כתיבת חוות דעת על טל גורן אדריכלות
NN

Natali Noy

5 כוכבים
תגובה

עוד בשיחת טלפון הראשונה הבנתי שאני יכולה להיות רגועה ולנשום עמוק. יש כאן מישהי שיודעת מה היא עושה, וואווווו איזה מקצועיות!
במפגש הראשון הצלחת להבין את הראש שלי ואת החלום שלי! תודה לך על ההקשבה, הסובלנות, הזמינות, פשוט מדהים! ♥️🌼🤗

טען עוד...

צור קשר עם טל גורן אדריכלות