גולדן לייט
My Post (4)

גולדן לייט

חוות דעת:
ללא חוות דעת
אזורי עבודה:
כל הארץ
| התמחויות: מאווררים, תאורה
מתאים לשלבי בניה: תכנון, שלד +3
ראיון אישי

ליצירת קשר מהיר וקבלת הטבה הרשמו כאן:

sales@alpina.co.il
חוות דעת:
ללא חוות דעת
כתיבת ביקורת על גולדן לייט
אזורי עבודה:
כל הארץ
מתאים לשלבי בניה:
תכנון
שלד
גמרים
כניסה ועיצוב הבית
יצירת קשר:

טלפון: הצג מספר טלפון

אימייל:sales@alpina.co.il

כתובת:האומנות 5, נתניה

קצת על גולדן לייט

גולדן לייט, חברה ליבוא, ייצור ושיווק גופי תאורה, החלה את דרכה לפני ארבעה עשורים בבית מלאכה קטן בדרום תל אביב.
בית המלאכה, אשר התמקד בייצור בלבד, עבר בשנות ה- 80 לעיר חולון, בה הוקם המפעל הראשון של החברה.
עבודה מדויקת, מוצרים איכותיים במיוחד ושירות אישי אשר זוהה עם החברה כבר בימיה הראשונים, מיצבו את החברה כחברה איכותית ומקצועית המספקת פתרונות מדויקים בהתאמה לצורכי הלקוח!

את גופי התאורה האיכותיים משווקת החברה למבני תעשייה, מסחר ומגורים כאשר בין לקוחותיה יזמים, קבלנים, סיטונאים, אדריכלים ומעצבים.

הדור השני בעסק המשפחתי המשיך בביסוסה של החברה אך גם מצא דרך אל אפיקים ושווקים חדשים. בראשית שנות ה- 2000, לאחר מיתוגה החדש של החברה תחת השם goldenlight, החלו לייבא סדרת מוצרים איכותיים הכוללת למעלה מ- 400 מוצרים מאירופה ומהמזרח בנוסף לייצור האיכותי בארץ.

כיום, לאחר שהשיקה גם את קו מוצרי ALPINA, מצויה החברה בחזית הטכנולוגית של גופי התאורה בישראל ומציעה ללקוחותיה – פרטיים ועסקיים גם יחד – מגוון עצום של פתרונות תאורה לבית ולגינה, בכל טעם ובכל סגנון.

אולם התצוגה החדש ממוקם במרכז הארץ לצד מחסני החברה, ומציע לאדריכלים, מעצבים, לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים מגוון רחב של מוצרים. באולם התצוגה ובמחסנים ניתן להתרשם מתאורת פנים דקורטיבית, תאורה נסתרת (שקועים), פתרונות לאולמות תעשייה, תאורה עומדת,תאורת קיר ותקרה וגם מתאורת חוץ לסוגיה השונים.

גופי התאורה המגוונים של חברת גולדן לייט מותקנים באלפי מבנים רבים בישראל. בין לקוחת החברה יזמים, אדריכלים ומעצבי פנים אשר בחרו בגולדן לייט כספקית פתרונות התאורה למבנה שתכננו עבור לקוח פרטי, מבנה ציבורי או מיזם אחר.
בין השאר ניתן למצוא את גופי התאורה במפעלים רבים, בתי מלון, מוסדות ציבור (כגון: מרכזי שלטון, בתי ספר, מכללות, בתי כנסת), משרדי ממשלה, פארקים וגנים ציבוריים.

בנוסף, בחרו בגולדן לייט גם אלפי בתי אב ברחבי ישראל. את גופי התאורה רוכשים לקוחותינו באולם התצוגה או באמצעות חנויות ברחבי הארץ.

0 חוות דעת גולדן לייט: דירוג כוכבים

כתיבת חוות דעת על גולדן לייט

צור קשר עם גולדן לייט