תמונה ראשית

אילנית אבושדיד-טל אדריכלים

רמב"ם 27

חוות דעת

יצירת קשר

tav-ihut

קצת על אילנית אבושדיד-טל אדריכלים

משרד הבוטיק "אילנית אבושדיד-טל אדריכלים" הוקם בשנת 2005 מתוך תחושת שליחות, דבקות, הכלה, יצירתיות ותענוג.

המשרד מתמחה באדריכלות ועיצוב של דירות ובתים פרטיים, המשרד מתכנן ללקוחותיו את הבסיס שלהם שהוא הבית, ואת סביבת חייהם במרחבים פנימיים והחיצוניים המעוצבים בקפידה, תוך מתן דגש על הפרטים הקטנים.

בית מתוכנן היטב ובקפידה בכוחו לחולל פלאים בנפשו של האדם וסביבתו ובכך להפוך את שיגרת יומו לנעימה יותר ומענגת יותר.

אילנית שעבדה במשרדי אדריכלות מהמובילים בארץ, בהם למדה לאהוב את "השטח", את העבודה המתבצעת באתרים עצמם, וטוותה רשת קשרים ענפה ברשויות המקומיות, יצאה אבושדיד- טל לדרך עצמאית חדשה, בה היא שמה דגש על הקשבה אמתית לצרכי הלקוח, מציאת הפתרונות האפקטיביים והפרקטיים ביותר עבורו וכמובן, הפיכת התהליך לזורם ונוח הן בפן המנהלי והן בפן המעשי.

אבושדיד- טל מניעה כל פרויקט מתחילתו ועד סופו, מסייעת בקבלת ההיתרים הדרושים וכמובן יוצרת תוצאה מרהיבה, ברמה הגבוהה ביותר עבור כל פרויקט ופרויקט.

יתרונו הבולט של משרד האדריכלים הוא המעורבות האישית המלאה של האדריכלית אילנית אבושדיד- טל בכל פרויקט ופרויקט, החל מהשלבים הראשונים של בחינת שטח, דרך השלב התכנוני, הגשה וניהול התהליכים הבירוקרטיים והמנהליים, עיצוב בגישה המשלבת בין חומר לסביבה, בבחירת חומרים וקו עיצובי חדשני, בשילוב טכנולוגיות הקיימים בתחום . כל פרויקט מתנהל בצורה מושלמת מתחילתו ועד סופו, תוך ראיה רחבה לכל מכלול הפרויקט ועמידה במטרות תקציביות  בשיתוף פעולה ושקיפות מלאים מול הלקוח.

בין היתר עוסק המשרד בתכנון בתים פרטיים, בתי עסק ומבני תעשייה, עיצוב פנים, סיוע בהוצאת רישיונות עסק, היתרים לתוספות בנייה, חריגות בנייה, הנגשת מבנים ציבוריים ועוד. תחומי ההתמחות המגוונים של המשרד מאפשרים ללקוחות רבים ליהנות משירות ברמה הגבוהה ביותר וממגוון פתרונות יצירתיים מחוץ לקופסה.

אילנית אבושדיד- טל מזמינה אתכם להצטרף לכל מי שכבר נהנים מעיצובים מתקדמים ומליווי אדריכלי מקצועי ואיכותי, המבוסס על ניסיון רב השנים.

רוצים להתייעץ? יש לכם שאלות נוספות? אנחנו מזמינים אתכם להשאיר לנו פרטים ואנו נהיה אתכם בקשר בהקדם האפשרי.

להתראות בבית הבא.

הגלריה של אילנית אבושדיד-טל אדריכלים

0 חוות דעת אילנית אבושדיד-טל אדריכלים: דירוג כוכבים

כתיבת חוות דעת על אילנית אבושדיד-טל אדריכלים

השאירו פרטים לספק

צרו קשר

להצעת מחיר

לאתר האינטרנט

לפנייה באי מייל

whatsapp

אני מעוניין/ת לקבל המלצה על בעל מקצוע או חברה

רישום נגב אקולוגיה