אייל אופק- קבלן מפתח ופיקוח בניה פרטית
Eyal ofek_12..

אייל אופק- קבלן מפתח ופיקוח בניה פרטית

חוות דעת:
5
וותק: 20
| מס' תעודה: 29213
אזורי עבודה:
צפון, חיפה וחוף הכרמל והסביבה +8
| התמחויות: קבלן מפתח
מתאים לשלבי בניה: היתר בניה, שלד
ראיון אישי
אזורי עבודה:
צפוןחיפה וחוף הכרמל והסביבה +8
מתאים לשלבי בניה:
היתר בניה
שלד
יצירת קשר:

טלפון: הצג מספר טלפון

אימייל:Eyalofek@012.net.il

כתובת:הכלניות 7

קצת על אייל אופק- קבלן מפתח ופיקוח בניה פרטית

אייל אופק- חברה המתמחה בבניה פרטית במרחב הכפרי

נעים להכיר,

אני אייל אופק,  בן 47, בעלים של חברה קבלנית לבניין, מתמחה בבניית בתים פרטיים, נשוי+4, מתגורר ביישוב נופית ליד קריית טבעון.

עוד מנעוריי, אני חי ונושם את עולם הבניה. כילד, עזרתי לסחוב דליים של חומרי בנייה כאשר הורי שיפצו את הבית בו גדלתי. בגיל ,27 הגשמתי חלום ובניתי את ביתי הראשון, שם גם נחשפתי לראשונה למשמעות של ניהול הבניה בפן הניהולי – ביצועי. בנקודה הזו, החלו ההתמקצעות וההבנה העמוקה שלי בתהליך הבנייה.

במהלך שנות עבודתי הרבות בתחום, נחשפתי לכוחו של תהליך התכנון המוקדם כגורם משמעותי בהצלחת הבניה. ראיתי כיצד הצעת מחיר מפורטת, מדויקת ומכוונת לקוח מפחיתה אי ודאויות, מונעת ליקויים ועלויות אחזקה בעתיד ומייעלת את תהליך הבניה בהיבט הזמן והעלויות.

לאורך השנים, ראיתי כיצד יכולת החשיבה העמוקה והאינסופית על פרטים שאני מביא עימי יחד עם הדמיון שעובד ללא הפסקה ובשילוב עם ניסיון, מקצוענות, ידע ואוזן קשבת, מייצרים ללקוחותיי חווית בניה מהנה ומעצימה בדרך להשגת בית חלומותיהם.

 

6 חוות דעת אייל אופק- קבלן מפתח ופיקוח בניה פרטית: 5 דירוג כוכבים

כתיבת חוות דעת על אייל אופק- קבלן מפתח ופיקוח בניה פרטית
נצ

נורית צפריר – כפר-יהושע

5 כוכבים
תגובה

על המקצועיות שאין עליה עוררין.
על היסודיות וההקפדה על כל פרט, מקטן ועד גדול. על האכפתיות , על מאור הפנים, על הסבלנות האין-סופית, על מילה שהיא מילה, על השקיפות ועל ההגינות ובסופו של דבר על הבית הבנוי לתפארת.

רר

רוני רמג'קר

5 כוכבים
תגובה

בעלי המקצוע שעובדים אתו מקצוענים, מסבירי פנים סבלניים ודקדקניים שרואים בעבודה שלהם כמעט שליחות.

הוא לא זול, לפי סקר המחירים שערכתי לפני ההחלטה הוא היה ממוקם באמצע וצפונה… אבל… וזה אבל חשוב – אף אחד לא נתן לי מסמך כל כך מפורט עד לפרטים הכי קטנים (כולל סוגי צינורות, מחברים, מוליכים ומס' שכבות למריחה באיטום ועד לפרט הכי קטן שניתן לחשוב עליו).
כולל תמחור מדויק של כל פרט כך שניתן לדעת כמה עולה כל שינוי, בחישוב של עלות/תועלת לא מצאתי הצעה יותר טובה!!

נו

נגה וגיא הררי-גבת

5 כוכבים
תגובה

שהחלטנו להיכנס לפרויקט של בניית בית וחיפשנו קבלן, הנחו אותנו שני עקרונות : שאנחנו חייבים לעבוד עם מישהו שאנחנו סומכים עליו לחלוטין שלא יחפף, לא ינסה לעבוד עלינו, כי אנחנו ממש לא מבינים בבניה. העיקרון השני היה שאנחנו רוצים לדעת מראש כמה תעלה הבנייה . בקיצור אותם דברים שמעניינים כל זוג שמתחיל לבנות בית. הגענו לאייל על סמך המלצה של חברים וכבר ההצעה עצמה העידה על דרך העבודה המקצועית והמסודרת. איל שומר על סטנדרט בנייה גבוה, תוך הקפדה על חומרים ועל הביצוע.
לאורך כל הדרך הייתה אוירה טובה ואמון הדדי ולא דאגנו שמישהו מנסה לעבוד עלינו או להרוויח על חשבוננו. אין לנו ספק שהבחירה באייל כקבלן הייתה החלטה מצוינת שהפכה את תהליך הבנייה לפשוט הרבה יותר ממה שעלול היה להיות.

לו

ליאת וירון שפרן-אפק

5 כוכבים
תגובה

אייל אתה בראש ובראשונה אדם !!!
התהליך היה מדהים משתף חם ואמין.
תודה על הכל!!!! ובמיוחד על התעקשות לעשות הכל ללא פשרות באיכות הנדרשת ובכך קנינו שקט וחבר לשנים.
הבית שלנו כשלך !!!! תודה

רו

רותם ועודד לבנון

5 כוכבים
תגובה

רותם ועודד השקיעו המון זמן ומחשבה בהחלטה עם מי ואיך לבנות את ביתם.
הם בחנו את כל האפשרויות ובסופו של יום, כפי שהם סיפרו לי, החליטו שקבלן מפתח הינו הפתרון עבורם בעיקר משיקולים של ידיעת התקציב מראש, וכן הנוחות שישנה כתובת אחת לכל פניה.
אני יודע שלא מעט אנשים מתלבטים איך לבנות בית. גם אם קיים הפרש כספי, תחשבו שאתם הולכים להשתמש בבית 20 שנה.

אייל היה זמין עבורנו לכל שאלה, בכל שעה. התייעצנו אתו בכל נושא, החל מחוות דעת למחירים שקיבלנו דרך שאלות טכניות ועוד נושאים עיצוביים ותכנוניים. האווירה באתר הבנייה הייתה נעימה, כל העובדים היו קשובים, אחראים ומסבירי פנים. התוצאה…. עולה על כל דמיון, כל מי שנכנס לבית, לרבות בעלי מקצוע ומביני עניין, מתפעל מהדייקנות בכל פרט, מהקווים הישרים והנקיים, טיפה של גשם לא נכנסה בחורף והבידוד התרמי מקל עלינו

א.

א.משולם

תגובה

פרופ' א. משולם – טבעון
אינני רגיל לכתוב מכתבי תודה והערכה , בפרט לא לקבלני בניין, אלא שהעבודה אתך בעשרת החודשים האחרונים דרבנה אותי לכתוב לך ולהודות לך. להיות כנה, עם כניסתנו לפרויקט הבנייה בגיל מבוגר יחסית, היו לי פרפרים רבים בבטן. נפגשנו עם מס' קבלנים אשר כמוך נתנו לנו הצעות מחיר המלוות בהבטחות שונות. אני מוכרח להודות שהמפגש אתך יצר אצלי מהרגע הראשון תחושה של אמון בך. תחושה שקיים בך לא רק ידע מקצועי מעל ומעבר למה שנפגשתי אתו אלא נוספה לכך תחושה של אמון ביושר שאתה מקרין מלווה באישיות נעימה.

עברו עשרה חודשים ולא התאכזבתי אפילו פעם אחת. מילה היא מילה, זמן הוא זמן והכל בנועם ובשקט. נראה כי אתה מקרין מאישיותך לגבי כל בעלי המלאכה אשר הבאת לעבודה בבניין . אחד אחד הופיעו, ללא פיגורים וללא הבטחות סרק. בעלי מקצוע מעולים אשר שמו לב לכל פינה. התוצאה הייתה עבודה מדויקת, מקצועית ונעימה.

טען עוד...
האתר הרשמי של אייל אופק- קבלן מפתח ופיקוח בניה פרטית
כניסה לאתר
sof

צור קשר עם אייל אופק- קבלן מפתח ופיקוח בניה פרטית