סולארי אנרגיה מתחדשת הסקות הגליל

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

עקב בקשות חוזרות מצד מאות בונים מקבוצות הווטסאפ ובמיילים אלינו למערכות לחימום במים

בלעדי לקהילה שלנו ! ייעוץ לתיכנון מערכת חימום במים  ללא עלות בלעדי עבורכם +  מחיר קבוצתי + הטבה בלעדית לקהילת בונים בית.

לבעלים אלחנן מחברת סולארי הסקות הגליל הגעתי כרגיל גם דרך בונים מהקהילה שלנו וגם ממפקחים ואדריכלים!

    

  

  

  

הסקות הגליל הינה זרוע התקנת מערכות חימום תת רצפתיות והתקנת משאבות החום הביתיות של חברת “סולארי – אנרגיה מחדשת בע”מ”. החברה הוקמה כחברת “ב.מ. הסקות הגליל” בשנת 1989, ובשנת 2014 נמכרה פעילות החברה לחברת סולארי. מאז 1989 ועד היום עוסקת החברה בהתקנת מערכות הסקה לבתים, זאת ע”י שימוש במערכות חימום מים המחממות רדיאטורים (מקרנים), מפזרי אויר וכמובן מערכות חימום תת רצפתיות. ברבות השנים אמצעי החימום הנפוץ שהיה תנורי סולר וגז עבר לאמצעי יעיל וחסכוני מסוג משאבת חום. הסקות הגליל מציעה פתרונות לכל גודל בית או דירה, בכל מקום בארץ.

מערכת חימום תת רצפתי הינה מערכת החימום הנוחה והנעימה ביותר לבית. המערכת כוללת שני רכיבים עיקריים: תשתית צנרת מים מתחת לרצפה, ומערכת לייצור מערכת מים חמים המסוחרר בצנרת, דרכה עובר החום לבית. החום העולה מן הרצפה מחמם את כל חלל הבית (גם במידה והחלל גבוה) ובכך מאפשר חימום אחיד ונעים של כל הבית. את המערכת יש לתכנן ולבצע בקפדנות ויסודיות, תוך הקפדה על הנושאים הבאים: התקנת צנרת המים בצפיפות גבוהה כך שפיזור החום יהיה אחיד, ביצוע בידוד איכותי בין הצנרת לרצפת הבטון שמתחת – על מנת שהחום לא יברח לאדמה, התקנת משאבת חום איכותית וכמובן התקנה מקצועית שתבטיח הנאה מהמערכת לשנים רבות. בתכנון הבית יש לתכנן מקום למשאבת החום (היושבת חיצונית: בצמוד לבית או על הגג) וכן מומלץ להעביר לעיוננו תוכניות בכדי לתכנן את חלוקת מעגלי החימום של החדרים והשטחים הציבוריים. המערכת מותקנת במספר שלבים, חלקם בשלב בניית השלד וחלקם לאחר סיום הטיח ולפני הריצוף. על מערכת חימום תת רצפתי ניתן לשלוט מבקר מרכזי בבית או בשליטה ע”י תרמוסטטים בכל חדר וחדר המפעילים ברזים חשמליים שעוצרים או מאפשרים זרימת מים לחדר. כמו כן ניתן להוסיף למערכת אלמנטים לצורך חיבור לבית חכם ושליטה מרחוק. המערכת מייצרת מים חמים בהם ניתן להשתמש גם לצרכים נוספים כמו: מחמם מגבות, חימום מי רחצה, חימום בריכה שחיה ועוד – ע”י אפיון המערכת המתאימה לכל צרכן אנרגיה. הסקות הגליל ביצעה למעלה מ-2,000 התקנות של מערכות הסקה בבתים פרטיים, ואנשי החברה הינם בעלי נסיון רב ומומחים בתחומם.

משאבות החום מיועדות לחימום בתים ע”י תשתית רדיאטורים או חימום תת רצפתי. משאבות החום שלהם קיימים במגוון הספקים, מ-9.5 KW ועד 45 KW, וכוללים משאבות חום עם מדחס אחד, עם שני מדחסים וכן משאבות חום אינוורטר בטכנולוגיות מדחס משנה תדר. משאבות חום אלו מיועדות לחימום מים לטמפ’ של בין 35 מעלות ועד 65 מעלות בהתאם לצרכן האנרגיה, והינן בעלות מקדם יעילות (COP) גבוה במיוחד.

קדימה , מי שמעוניין להרוויח ולהנות ממוצר מעולה + שירות מנצח דרך בונים בית וכמובן מחיר.

היכנסו והירשמו ! המחיר הוא עבור בונים בית בלבד. הרשמו כדי לקבל את המחיר וההטבה לקבוצה . לאחר הרישום יחזרו אליכם למחיר ומפרט בהתאם לתוכניות שלכם.

* ניתן גם להפריד עבודת הכנה/חומר

אנו מקבלים שרות VIP עבור בונים בית, נצלו זאת. כוח הקהילה שלנו פועל עבורכם.

שיהיה לכולנו בהצלחה !

איכות ושירות מנצחים! יחד משנים חוויה ומציאות!

תומר חן ריחאנה וצוות בונים בית

השאר תגובה