main_cover home_mobile

הצטרפו לקהילת הבונים הגדולה בישראל

רק לקהילה של בונים בית, הירשמו וקבלו קובץ ניהול בניה מקצועי וגאנט בניה !
והשתתפו במכירות קבוצתיות, צפו וקבלו אלפי המלצות והתחברו לקבלנים והספקים המהימנים בישראל

40,000+

בונים ומשפצים באתר

100

קבוצות WhatsApp

12,162

בונים ומשפצים בקבוצות WhatsApp

186

מאמרים ומדריך בניה

בוא נתחיל בבנית הבית שלך

ספר לנו על פרויקט הבניה שלך כדי שנוכל להתאים לך את מיטב המומחים לתפקיד
עזרנו לאלפים מהקהילה להצליח בתהליך הבניה שלהם וליצור בתים איכותיים שהם אוהבים

קבלו מאיתנו את בעלי המקצוע והספקים המומלצים והמחוייבים ביותר | עשרות אלפי המלצות מפה לאוזן ישירות אליכם | קבלו עזרה ישירה מהמומחים של בונים בית | הצעות מחיר מהירות

מידע שכדאי לבנות עליו

לא סגור מאיפה להתחיל? מדריך הבנייה שלנו מלווה אותך שלב אחר שלב - מדריך הבנייה

שלב הגמרים

קליק ואתה בפנים

איך להכין את הגג לקראת החורף

המשך קריאה >

צקליסט וטיפים לפני סגירת קבלן שלד

המשך קריאה >

צק ליסט הערכות – על מה לדבר עם האדריכל , מעצבת הפנים והמפקח ?!

היי בונים יקרים ,   מצ"ב צקליסט שהוכן עבורכם כדי שתזכרו לדבר עם האדריכל שלכם או המפקח שלכם על הכל

המשך קריאה >

כשלים בבניה ואיך כדאי להימנע מהם

היי חברים יקרים , ערב טיפים והסברים עם חברת ndt בכנס של קהילת בונים בית במעודד צבעים בראשון לציון. היה

המשך קריאה >

סדנת טיח ורובה עם חברת א.צ ובונים בית

היי חברים יקרים , ערב טיפים והסבר לטיח אקרילי ורובה עם חברת א.צ עם קהילת בונים בית תרגישו חופשי להתייעץ

המשך קריאה >

לא סגור מאיפה להתחיל?

מדריך הבנייה המלא

הכי מחויבים שיש - חפשו את התו שלנו על כל בעל מקצוע

6A678F14-6460-480C-87E9-9B33258EC620.jpeg

א.דרורי סולרית בע״מ

מתקין/ספק דודי שמש
-עיצוב-שייכות.jpg

ענבר בן צבי – תכנון . עיצוב . שייכות

בניה ירוקה

פרויקטים נבחרים של חברי הקהילה

ממליצים מהקהילה

pp__2_-removebg-preview

אמיתי

קהילת בונים בית באזור השפלה

לתומר היקר ולקבוצה הנפלאה, לאחר שנה וחצי שבהן למדתי, נעזרתי ונתוועצתי איתכם, אני רוצה לומר לכם תודה רבה…הגיע הזמן להפרד.
ובאווירת הימים האלו אברך את תומר התותח בגמר חתימה טובה ושנה טובה…יזמת רעיון מדהים שעושה טוב לאנשים בתהליך מורכב כמו הבניה.
יישר כוח, תמשיך לעשות חיל.
????

pp-removebg-preview

שי שרעבי

קהילת בונים בית באזור השרון

תומר היקר ו"בונים בית" היקרים ,התחלנו תהליך לפני למעלה משלוש שנים , גרים בבית כמעט שנה, בונים בית ואתה ליווית אותנו(גם אישית!!!) בכל התהליך ללא כל תמורה, ברגעי משבר (והיו לא מעט) פנינו אליך. עשיתם שינוי מטורף בכל עולם הבניה , אין בעל מקצוע שלא שמע אין בונה שלא נעזר . הפכת אותנו לקבוצה מגובשת שעוזרת באחד האתגרים הלא פשוטים ובנית עוד עשרות קבוצות דומות בכל הארץ.
אין לנו יכולת אמיתית לבטא במילים את גודל ההערכה של האי של שפיות וכנות שנתת לנו בתוך כל עולם הבנייה הלא פשוט בלשון המעטה. אוהבים ומודים וממשיכים להאמין בתומר חן ריחאנה האדם לפני כל האתרים והנספחים. הלוואי שנזכה להחזיר ולו מעט על כל העזרה. אוהבים המון משפ' שרעבי שגרים בבית החדש שנבנה עם המון עזרה שלך. ???❤

pp-removebg-preview

איילת גולדשטיין

קהילת בונים בית דרום

אז זהו.
תם ולא נישלם פרק א' בסיפור "בניית בית משפחת גולדשטיין" מאת א. גולדשטיין.
תם הכוח, אזל הכסף, ועדיין נשארו המון דברים שיש לעשות. אז מה. אני בהפסקה.
רציתי להודות לקבוצה הנהדרת שתמכה, עודדה, פרגנה, התעניינה ועזרה בתחומים כה רבים בלחיצת כפתור קטנה. תודה ענקית ומיוחדת אני חייבת לתומר המקסים והמדהים שייעץ, הדריך, כיוון, ביקר, המליץ וסייע לי להכיר להרבה אנשי מקצוע טובים ונהדרים שבלעדיהם לא רוצה לחשוב מה היה קורה לבית ולי (אישפוז ודאי בגהה). וכמובן, תודה מיוחדת על הקמת הפלטפורמה המיוחדת הזאת שאפשרה את המפגש הווירטואלי הזה בכל שעות היממה (כמעט) ועזרה לי להכיר הרבה אנשים טובים.
אז מאחלת לכולם שתצליחו בגדול במקומות שטעיתי ושתצליחו הרבה יותר ממני במקומות בהם כן הצלחתי והכי חשוב שתאהבו את התוצאה הסופית כי: בית עושים באהבה או לא עושים בכלל (לא ממש נכון, אבל למי אכפת. סתם נשמע טוב).

6fdbab16-8227-48e5-bab2-ec6c1807dc59-removebg-preview

שרון כהן

קבוצת שפלה

לתומר היקר , בונים בית וכמובן לכלל הקהילה המדהימה,
נחשפתי לקהילה לפני כ-5 שנים, בעת הייזום של פרוייקט הבניה שלי ושל אחי,חשיפה זו בקבוצות השונות בהם הייתי פעיל וההיכרות עם תומר המדהים שינתה מהותית את תהליך הבניה מקצה לקצה, משלב הייזום ועד לטופס 4 המיוחל. וזאת, לאחר שחשבתי שאני כבר יודע הכל, כי (לכאורה) כבר הייתי בעל ניסיון בבנייה קודמת של 2 בתים….
ב-5 שנים הללו ניהלתי בניה עצמית של 2 בתים מורכבים (קבוצת "השפלה") , למדתי ומימשתי רעיונות חדשניים ואלמנטים מבניה מתקדמת (קבוצת בניה מתקדמת), ניהלתי הרס חלקי ושיפוץ נרחב בבית הוריי, ניהלתי משבר של הצפות מרתף וביצעתי שיפוץ נרחב בבית נוסף של משפחתי. בניתי 3 מטבחים ומספר מטבחונים לבד עם אחיי (קבוצת "רק מטבחים"). בכל הפרויקטים הנ"ל גם תכננתי והקמתי תשתיות חוץ וגם הקמתי עם אחיי גינות באופן עצמאי (קבוצת "בית גינון ונוף"), ולאחרונה גם צולל לתחום הסולארי (קבוצת "גגות סולאריים")… ואם היו עוד שעתיים ביממה כנראה הייתי מתרחב לתחומים נוספים.
בזכות שיתוף התלבטויות, שאלות, המלצות וכן…כן…הרבה חפירות ….תרתי משמע בשטח אך בעיקר הפוסטים בקבוצות הווטסאפ…, בזכות המידע הרב והמקיף המרוכז באתר במרחק של לחיצת כפתור, בזכות מפגשי הפורום הרבים והמגוונים וגם בזכות ההיענות האישית של תומר לשאלות והתייעצויות אישיות, הפכה החוויה כולה ליותר מעשית ובעיקר לכזו שגם מאפשרת ליהנות מהתהליך.
בזכות הקהילה גם הכרתי חברים חדשים, אנשים מדהימים שגם בהם פועם ג'וק הייזום, היכולת והרצון שלא לקחת הדברים כמובן מאליו, היכולת לחפור ולהבין הפרטים ומעל כל זה טבועה בהם חדוות היצירה.
אין ספק, שבעולם הבניה התובעני, האכזר והרווי בקבלנים נוכלים וחאפרים, מיזם "בונים בית" שינה את חוקי המשחק לחלוטין. בראש ובראשונה לטובתנו הבונים ה"פשוטים". היכולת של חאפר לשרוד ולדפוק לקוח נוסף פחתה משמעותית ומולה עלתה היכולת שלנו ובקלות רבה להעצים ולספק עבודות נוספות לקבלנים הטובים ההגונים והישרים ("יצאת צדיק").
תומר וכל הצוות, תודה רבה !!!

מי אנחנו

מיזם בונים בית מונה קהילה חברתית של עשרות אלפי משפחות שבונות או משפצות את בתיהן. חכמת ההמונים של חברי הקהילה, ההכוונה, העזרה והפרגון, הופכים את המסע המאתגר ליעיל, נוח ואף משתלם יותר כלכלית.

האתר עשיר במידע עבור כל שלב בפרויקט ומשמש ככלי עבודה לניהולו.
הירשמו והצטרפו לקהילה הנפלאה .

שנכיר קצת יותר?