מי אנחנו ?

 קהילת בונים בית – קהילת הבונים והמשפצים הגדולה בישראל!

אודותינו

בונים בית הינה קהילת בוני הבתים הפרטיים הגדולה בישראל, אשר נוסדה בשנת 2012 על ידי תומר חן ריחאנה, במטרה לתת מענה לכל מי שמעוניין לשפץ את ביתו ובעיקר לעזור להגשים חלום של כל בונה לבנות את ביתו.

אנו בבונים בית נפגשים עם בעלי המקצוע והחברות המובילות והמקצועיות ביותר בענף הבניה, נפגשים עם הבונים חברי קהילת בונים בית ופשוט נכנסים לעובי הקורה בכל הקשור לנושא הבנייה ובעצם מהווים מדריך ויומן בנייה לבונים ועוזרים לעבור בהצלחה את תהליך הבניה או השיפוץ.

כיום קהילת בונים בית כבר מונה 40 אלף בונים פרטיים בחודש באתר, בקבוצות הווטסאפ ובפייסבוק וכ- 6000 עוקבים בערוץ היוטיוב. האתר מעביר לכל בונה את מדריך הבניה השלם היחיד בישראל, מקשר אלפי בונים ומשפצים לקבוצות ווטסאפ בכל אזור בישראל ומסייע במגוון ייעוצים מקצועיים וניטראליים למאות בונים בשנה.

מי אנחנו קהילת בונים בית
קהילת בונים בית

החזון שלנו

החזון שלנו הוא לשקף ולרכז ידע מקיף ואיכותי בתחום הבניה הפרטית וכן לשתף עצות והמלצות בין חברי הקהילה משפחות הבונים ולהיות גוף מקצועי ואמין מאד שמשקף רוח של שינוי מתבקש בשוק הבניה הישראלי

הגשמת החזון מתרחשת בדרך ייחודית שמשלבת הדרכה והכוונה עם חכמת המונים זמינה שטבולה בניסיונם  רב והנצבר של חברי הקהילה. מטרתנו להקל על משפחות הבונים, לפשט עבורם את המורכבות המאתגרת בתהליך ולאפשר חוויית בניה מהנה – לחברות בקהילת בונים בית ערך מוסף רב בהיבט של יעילות כלכלית שמקורה בכוח הידע ובכוח הקניה הקבוצתי.

הקשר עם חברי קהילת הבונים והמשפצים מתרחש באופן יום יומי דרך קבוצות בונים בית ב telegram/WhatsApp  סיורי שטח וביקורים באתרים, פגישות ייעוץ, שיחות, כנסי זום, התכתבויות ועדכונים בנושאים שונים, משלב הכוונה לרכוש מגרש ועד לאחר סיום הפרויקט, שכידוע אצל רבים נמשך שנים לאחר האכלוס. אנו כאן כדי לשנות ולהוביל איכות , אמינות ושירות וכל זה קורה גם בעזרת הקהילה הנפלאה

בונים בית סוללים עבורך את הדרך להצלחה!

הצוות שלנו

צוות מומחי בניה ושיפוצים המשלבים  ידע וניסיון רב עם המון התלהבות, תשוקה ויצירתיות. תערובת זו מסייעת לנו ליצור ולקדם ביעילות תוכן מרתק ומותאם בדיוק עבורכם ועזרה אמיתית בשוק הבניה והשיפוצים בישראל, כדי לעזור לכם לצלוח את תהליך הבניה והשיפוץ בהצלחה רבה!

תומר חן ריחאנה

תומר חן ריחאנה
בן 43,מתגורר בחדרה, נשוי באושר עם שלושה קטנטנים, מייסד מיזם "בונים בית" עבור קהילת הבונים והמשפצים .
מהנדס אבטחת מידע בעברי ומומחה בניה בהווה.
עזבתי את ההייטק לטובת קהל בונים והמשפצים כדי לעשות את העולם הזה טוב יותר, אמין יותר ומקצועי יותר. מנהל התוכן המקצועי בבונים בית ובערוץ היוטיוב הגדול בישראל.
לשירותכם בכל עת 😊

צורי גלילי

צורי גלילי
עו"ד מקרקעין, בן 46, מחולון, בעל ניסיון רב בניהול פרויקטים בתחום הבניה והשיפוצים, אוהב לרוץ למרחקים.
מנהל את פעילות הייעוצים האישיים, סדנאות התקציב ותוכניות הליווי והניהול של בונים בית.

מורן יוסיאן

מורן יוסיאן
בת 30, מתגוררת בבת-ים נשואה באושר ואמא ל-2 קטנטנים , אחראית על כל ניהול המשרד בבונים בית, מהנהלת חשבונות וכל דבר שקשור לשירות הלקוחות של בונים בית :-).
מורן היא הכוח המניע של המשרד האהבה שלה למתן שירות מנצח שולחת אנרגיות חיוביות לכולנו, נתקלתם בבעיה? מורן כאן עבורכם.

שימי יוסיאן

שימי יוסיאן
בן 34 , נשוי למורן יוסיאן -:) אחראי תחום בעלי המקצוע, בודק ומסנן אותם לפני שהם נכנסים לשרת אתכם ומקבלים את תו האיכות שלנו! 
(קבלן רשום, ביטוחים, המלצות, בדיקת איתנות כלכלית, ראיון אישי עם תומר וכל פרט שצריך כדי שאתם תקבלו את הטובים ביותר).

עידן הרשקו

עידן הרשקו
בן 32, מתל אביב. בעבר הייתי בעלים של עסק בתחום צילום והפקות וידאו במשך שמונה שנים, כיום אני סטודנט לאדריכלות ועיצוב פנים בשנקר. האסתטיקה והעיצוב מלווים אותי בכל פסע לאורך חיי המקצועיים.
אוהב לשחק כדורסל ובעיקר לקלוע למטרה 🎯

תהילה

תהילה פניא
הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים, בת 26 מירושלים , בעלת נסיון רב בתחום התכנון והעיצוב. 
אוהבת מאוד את תחום ענף הבניה יועצת תקציבים בבונים בית ואני כאן כדי לסייע לכם להגיע מוכנים 😊

ממליצים מהקהילה

תו איכות קהילת המומלצים של בונים בית
5/5
5/5
5/5

צור קשר עם בונים בית ☎️

whatsapp

רישום נגב אקולוגיה