עם יועץ צד שלישי, עם אינטרס ברור אחד שהוא עבורכם ושלכם בלבד!

זו ההזדמנות שלכם לחסוך מאות אלפי שקלים ולבנות בראש שקט

קבלו תקציב ממומחים בבניה מתקדמת !

אן אנו מגיעים אליכם בשיתוף עם חברת סאונדסקייפ שירות מומחה בלעדי לתחום הבניה המתקדמת ! כולל כלים טכנולוגיים שמאפשרים לנו לתת לכם תקציב מדוייק ומפרטים עבור הפרויקט שלכם !

יכול לומר בפה מלא שכיום הידע והמומחיות והמומחים בבונים בית הם חוד החנית בתחום זה ולצערי כיום אנו בידי הקבלנים ולא מגיעים מוכנים אליהם תקציבית ובטח ובטח לא מגיעים עם מפרטים מסודרים!

תהליך תמחור בית יכול להתבצע במגוון דרכים – ובעיקר לתת מגוון תוצאות.

אנו מאמינים שתהליך תמחור הבית שלכם הוא הצעד הראשון להצלחה – בנית בית החלומות שלכם, בדיוק כפי שאתם רוצים אותו. התמחירון של סאונדסקייפ נותן לכם תמונה מדוייקת

מאוד של כמה יעלה לבנות את הבית שלכם, מחולק לסעיפים ותתי סעיפים. הסיבה שהתמחירון שלנו

בנוי כך הוא לאפשר לכם גמישות בקבלת ההחלטות בשלב מאוחר יותר על שינויים.

לרישום מהיר ומהנדס שיחזור אליכם להמשך טיפול .הירשמו כאן

תקציב מתקדמת

 אנשי הצוות שלנו הם מהשורה הראשונה בתחום התמחור בבניה, אך גם מומחים בתחומי בנייה שונים

בהתאם לשלב בו מוגשות התוכניות לתמחור, אתם מקבלים גם מפרטי ביצוע לקירות, רצפות ביניים,

גגות ועוד. בשיטה זו אתם יודעים בדיוק מה תומחר ותוכלו לקבל הצעות מקבלנים בהתאם למפרטים שלכם,

ובכך לחסוך בלבול והטעיות.

התמחירון שלנו מבוסס על ידע ונסיון במה שמתרחש בשוק הבניה המתקדמת/קלה בישראל – מפני זאת, אנו יכולים לתת לכם

אחריות של סטייה מקסימלית של 7% +/- בין התמחירון לבין המחיר הסופי שתקבלו מהקבלן. עם זאת,

חשוב לוודא כי הצעת המחיר מהקבלן עומדת בסטנדרט. (סטייה מקסימלית 3.5% למעלה עד 3.5% למטה)

חובת הנאמנות שלנו היא אליכם, הבונים. אנו משמשים כשליחים שלכם וממונים על ידכם לתת לכם

שירות זה, של תמחור ויעוץ לגבי קבלת החלטות בבניה. תחת חובה זו אנו מצהירים כי איננו מקבלים

תשלום מכל גורם אחר בהקשר לפרוייקט שלכם. בחירת חומרים ושיטות בניה נעשית תוך שיקול

התועלת המרבית ללקוחות ולא תהיה נגועה בשיקולים זרים.

מהן מטרות האומדן התקציבי:

לדעת מהי העלות המדויקת של הבניה הצפויה

היכולת להתאים את החלום שלכם לתקציב שבידיכם בהתאם לאומדן

להמשיך בתכנון בהתאם לנתונים מהאומדן

כמה אתם אמורים לשלם לקבלנים והגעה אליהם עם מפרט ברור מראש !

מה הכי חשוב שתבינו מכל זה?

חשוב שתבינו שעוד לפני חיפוש קבלנים, מפקחים ואף לפני תכנון, עלינו לבנות אומדן התואם את התקציב האישי שלכם, בחלוקה כזו שתאפשר התאמת התכנון לתקציב.

אומדן תקציבי צריך להבנות מראש ועל סמך ידע מקצועי בעולם הבניה המתקדמת !!!

כמובן שאנו לצידכם גם לשאלות נוספות .

 

אז איך זה עובד עבורכם ומה אתם מקבלים?

 

  שלב 1 – פגישה אישית

פגישה אישית של שעתיים, הכוללת היכרות, הצגת התהליך, הצגת אפשרויות בניה בבניה מתקדמת וההבדלים באיכויות ובעלויות

בפגישה תקבלו  הכרות מעמיקה של עולם הבניה המתקדמת מבחינת אפשרויות הבניה  , לוחות זמנים והצגת "הנתיב הקריטי" של הפרויקט שלכם

במה חשוב להשקיע ובמה ניתן לקצץ.

איך כדאי לגשת לתהליך הבניה ומה צפוי לכם בדרך.

נאפיין את הפרויקט שלכם לפרטי פרטים ונעבור על עלויות הבניה הצפויות לכם בהתאם לפרויקט שלכם וקבלת החלטות מכך..

 אפיון מוצרי הגמר השונים, הכוונה וייעוץ לגביהם.

מעבר על התכניות או סקיצות הקיימות אצלכם (במידה וקיימות), תוך מתן הערות פרקטיות מנקודת מבט של ניסיון הנדסי רב שנים בבניה קלה/מתקדמת.

עם סיום הפגישה, לאחר שנקבל מכם את כל האינפורמציה הנחוצה, נעבור לשלב השני בו אנו מכינים עבורכם הערכת אומדן תקציבי עם כלים טכנולוגיים ייחודיים בעולם הבניה המתקדמת

 

  שלב 2 – הערכת אומדן תקציבי

על סמך התכניות שלכם והאפיונים שביצענו בשלב הראשון , אנו יושבים על התוכניות אל מול אנשי המקצוע והכלים שלרשותנו  ומכינים לכם ספר מפורט ומעמיק עם עלויות  מסודרות וברורות !

מצ"ב דוגמא מעמוד מסויים בספר שתקבלו מאיתנו !

 

  שלב 3 – הכנת חוזים ומפרטים ייחודיים לפרויקט שלכם כולל חתכים ומאפייני הבידוד התרמי והאקוסטי בבית שלכם ואיזה חיפויים ואתם תגשו לקבלנים עם ידע עצום וללא פרשנות מצידם !

 

דוגמא למפרט שתקבלו (זו דוגמא מבית ספציפי)

 

בהצלחה !

תומר חן ריחאנה וצוות בונים בית

ialicante-mediterranean-homes-475777-unsplash
אומדן תקציבי של בונים בית , המתכון שלכם להצלחה!!

שאלות ותשובות

בשלב טרום אדריכל כשאין עדיין תוכניות אנו מגדירים מולכם את הפרוגרמה שלכם (הרצונות שלכם) ומהנדס בונים בית מתרגם את הרצון שלכם לאומדן עלויות כדי לבדוק שהחלום שלכם תואם את היכולת שלכם ועל ידי כך גם בוחרים את האדריכל המתאים לפרויקט שלכם. לקראת הפקדה לוועדה נבצע את תקציב האמת ועל פי תוכניות הבניה. נוודה שלא נגיע לועדה עם סקיצות תכנוניות שלא עומדות בקנה אחד עם היכולות הכלכליות שלכם. לאחר קבלת היתר ובשלב תוכניות עבודה למכרז נבצע כמאות על התוכניות ותרגום של התוכניות שלכם לעליות בניה/פיתוח חוץ סופיות ללא סטייה . נקבל תקציב סופי ומוכן לקראת יציאה למכרז קבלנים
מטרת התקציב הינה כדי למנוע חוסר איזון בין התוכניות שלכם לבין היכולת התקציבית שלכם משפחות נוטות להשקיע זמן ברצונות שלהם אך מצד שני אינם מתמודדים עם היכולת הכלכלית שלהם ואי התמודדות כזו גוררת לסטייה מהותית בתקציב שלכם שקשה מאוד עד בלתי אפשרי להתגבר עליה בשלבים מאוחרים יותר .
על סמך התקציב מקבלים החלטות חשובות כמו בחירת אדריכל , חומרי גמר , מבנה וגודל הבית , בחירת קבלנים נכונים , איזון תיכנוני אל מול היכולת שלכם הן בתיכנון אדריכלי נכון יותר , הגדרת כמות וגדלי המפתחים אצלכם בבית ועוד מאפיינים שאם לא נותנים להם דגש מקצועי בתחילת הדרך אנו מגיעים לשלב הביצוע ללא איזון תקציבי בין התוכנית לעלות הפרויקט בפועל.
ביצוע תקציב איתנו מכוון אתכם במדויק עם הרצונות שלכם אל מול היכולת הכלכלית שלכם . אומדן בונים בית המתחיל עוד טרום בחירת אדריכל מאפיין את כל הרצונות שלכם ועל ידי כך גם מסייע לכם בבחירת אדריכל מתאים לפרויקט שלכם ומהו התיכנון העתידי שמתאים ל״כיס״ שלכם.
כל בית שונה ממשנהו, ישנם מאות משתנים שמשפיעים על כל בית ובית , 85 אחוז מהמשפחות חורגות ומתכננות מעבר ליכולת הכלכלית שלהם והחריגות מגיעות למאות אלפי שקלים וישנם הפרשים כאלו גם בין 2 בתים שלכאורה זהים . אין תקציב דומה , כל משפחה צריכה להתנהל באחריות אל מול היכולת הכלכלית שלה בלבד ועל ידי כך תכנון נכון עבורה בלבד.
ידע זה כוח! ככל שיש לכם עלות הנדסית מקצועית של כל תחום ותחום אתם מובילים את הפרויקט ולא מובלים ע״י הצעות מחיר שאינם ברורות לכם ללא נקודת ייחוס אמיתית.
תמחור תקציבי עוזר לכם בכך שלא תפנו לאנשי מקצוע שלא ״תפורים״ למידתכם ולביתכם , ישנם אדריכלים/קבלנים שונים שפניה אליהם כבר מראש היא טעות בגלל שהם לא תואמים את התקציב שלכם ולכן הם צריכים להיות כאלו שתואמים את התקציב שלכם והתוכניות שלכם.
בנוסף הגעה אליהם כבר מראש עם תקציב עוזרת לכם לחסוך ומפקדת אתכם ליעד התקציבי שלכם אל מול הצעת המחיר
מפקח הבניה שלכם או מנהל הפרויקט בזמן הבניה לא יוכל להביא הצעות מחיר לא מבוססות , כשיש בידכם תקציב ניטרלי לפי תוכניות אומר שיש לכם נקודת ייחוס מקצועית להשוואה
התקציב מלווה וילווה אתכם בכל מהלך הפרויקט ,בחירת הקבלנים תהיה נכונה יותר , המשא ומתן יהיה נכון יותר , הצלחה במכרז הקבלני שלכם אל מול התקציב תשפר מאוד את הצלחת הפרויקט שלכם.
גם אם קיבלתם 3 הצעות מחיר מקבלנים שונים, אינכם יודעים אם המחיר הוא הנכון. אם שלושה קבלנים נתנו הצעות אתם לא תדעו אם כל השלושה מראש גבוהים יותר ממה שאתם אמורים לשלם בפועל , אומדן ייתן לכם נקודת ייחוס אמיתית ונכונה.
האקסל הוא דוגמא בלבד ושל בית מסויים ואינו זהה לבית שלכם , כשאנו מבצעים אומדן הוא מתייחס אך ורק לשטח ולבית שלכם , לרצונות שלכם , לרמת חומרי הגמר שלכם ועוד אינספור משתנים ששונים בין שטח לשטח ובין משפחה למשפחה .
בשלב מוקדם ככל הניתן , התנהלות נכונה עוד בשלבי התיכנון מגבירה משמעותית את הצלחת הפרויקט שלכם הן מבחינת ביצוע/תיכנון ותקציב .
מעל 500 משפחות מהקהילה בשנה עוברות איתנו את התהליך החשוב ביותר בבניה שלהם ואלפי תקציבים משנים עברו . אנו פוגשים עשרות משפחות ששינו ומשנים לא פעם את התיכנון שלהם כיוון שאם הם היו יוצאים לדרך ללא ליווי תקציבי מקצועי הם היו נכנסים למערבולת כלכלית ואישית בשלבי הביצוע .לא פעם אנו שומעים את המשפט ״הצלתם אותנו״