ווטסאפ הקהילה

היי חברים יקרים,

לחצו כאן והצטרפו בחינם לקבוצת הטלגרם בה נשלח לכם טיפים  + סרטונים + כנסים  ומאמרים שיעזרו לכם לצלוח את פרויקט הבניה והשיפוץ בהצלחה !

אזור צפון https://t.me/bbtzafon

אזור זכרון והעמקים https://t.me/bbzichron

אזור השרון https://t.me/bbsharon\

אזור ירושלים https://t.me/bbjerusalem

אזור השומרון והבקעה https://t.me/bbshomron

אזור השפלה https://t.me/bbshfela

אזור הדרום https://t.me/joinchat/AAAAAEtKwcnCGGDkqOkQvg

וגם ממליץ בחום לקבל פרטים על הייעוצים שעזרו ועוזרים לאלפי בונים ומשפצים בארץ 

 

הערה: לא תמצאו כאן לינקים להצטרפות, קבוצות 'בונים בית' סגורות והכניסה אליהן מורשית רק דרך רישום בטופס כאן למטה / חבר מביא חבר, הכניסה אסורה לבעלי עניין ותפקידים בתחום הבניה אלא ייעודית אך ורק למשפחות הקהילה בלבד.
קבוצות 'בונים בית' ב – WhatsApp מחברות למעלה מ – 12,000 משפחות בונים בלמעלה מ – 100 קבוצות אזוריות וייעודיות. קבוצות אלו נפתחו במטרה לאפשר לחברי הקהילה לחלוק ידע ומידע, להתייעץ, לקבל המלצות ולשתף בחוויותיהם במהלך פרויקט הבנייה. הפעילות בקבוצות מופלאה.
חכמת ההמונים הזמינה, ההכוונה, העזרה והפרגון הופכים את המסע המאתגר למהנה ונוח. בין הבונים נוצרות חברויות אישיות ותחושת השייכות והאחווה מתגברת – חברי קהילה רבים ממשיכים לתרום לקבוצה מניסיונם גם שנים לאחר סיום הפרויקט וזה דבר מדהים. מדובר בתופעה בלתי רגילה של אמון ופירגון ל'בונים בית', לקהילה, לקבוצה, לבעלי מקצוע ולספקים איכותיים בתחום.

למה כדאי להצטרף לאחת מקבוצות ה WhatsApp שלנו?

  • הקבוצות הן ה-מקום להתייעצויות אונלייןלשיתופי פעולה עם בונים מאזורכם
  • הקהילה שלנו מגוונת, איכותית וחברתית והחיבור קיים וקורה כבר מול עשרות אלפי בונים
  • זו הבמה הכי חמה לקבלת המלצות חמות, רכישות קבוצתיות ושיתוף בדילמות בתהליך הבניה
  • מי שחבר בקבוצות שלנו ירגיש את הקסם שקורה
  • כל החדשות, העדכונים, המאמרים והראיונות של בונים בית מפורסמים כאן! ולא רק. חברי הקהילה דואגים לעדכן זה את זה בהתפתחויות בתהליך שלהם
  • החברות בקבוצה ללא תשלום.

כפי שציינו בקבוצות 'בונים בית' ב – WhatsApp אין חברים בעלי עניין כמו בעלי מקצוע, קבלנים וספקים  אלא רק חברי קהילה מבין משפחות הבונים.
המוניטין והשם של 'בונים בית' בתחום הבנייה יקר ערך ואנו ממשיכים לשמר אותו על בסיס ולדאוג לאלפי משפחות לקבל שירות הוגן, ישר ומקצועי כי הקהילה שלנו היא אנחנו !
חברים איתנו למעלה מ – 30,000 משפחות בונים בפריסה ארצית והקהילה צומחת וגדלה מיום ליום.

תקנון הקבוצות של בונים בית 

שמירה על שיח ענייני אינטימי ומשפחתי בין חברי הקבוצה . בקבוצה עולות שאלות רבות, לבטים, המלצות ודיס המלצות על בעלי מקצוע וספקים. לא מעט מחברי הקהילה סיימו לבנות וממשיכים לסייע לעזור לכאלו שנמצאים בתחילת הדרך. נפלא! מזמין אתכם להצטרף למשפחה ולקסם והשינוי שקורה בשוק.

 

 

שלכם ,

תומר חן ריחאנה וצוות בונים בית

 

 

whatsapp