ווטסאפ הקהילה

היי חברים יקרים,

הערה:לא תמצאו כאן לינקים להצטרפות ,  קבוצות בונים בית סגורות והכניסה אליהן מורשית רק דרך רישום באתר/חבר מביא חבר , הכניסה אסורה לבעלי עניין ותפקידים בתחום הבניה אלא ייעודית אך ורק למשפחות הקהילה בלבד.
קבוצות בונים בית ב – WhatsApp מחברות למעלה מ – 12,000 משפחות בונים ב 90-100 קבוצות אזוריות וייעודיות. קבוצות אלו נפתחו במטרה לאפשר לחברי הקהילה לחלוק ידע ומידע, להתייעץ,לקבל המלצות ולשתף בחוויותיהם במהלך פרויקט הבנייה. ההתרחשות בקבוצות מופלאה!!
חכמת ההמונים הזמינה, ההכוונה, העזרה והפרגון הופכים את המסע המאתגר למהנה ונוח. בין הבונים נוצרות חברויות אישיות ותחושת השייכות והאחווה מתגברת – חברי קהילה רבים ממשיכים לתרום לקבוצה מניסיונם גם שנים לאחר סיום הפרויקט וזה דבר מדהים, תופעה בלתי רגילה של אמון ופרגון לבונים בית, לקהילה, לקבוצה, לבעלי מקצוע ולספקים איכותיים בתחום.

למה כדאי להצטרף לאחת מקבוצות ה-WhatsApp שלנו?

  • הקבוצות הן ה-מקום להתייעצויות אונלייןלשיתופי פעולה עם בונים מאזורכם.
  • הקהילה שלנו מגוונת, איכותית וחברתית והחיבור קיים וקורה כבר מול עשרות אלפי בונים
  • זו הבמה הכי חמה לקבלתך המלצות חמות , רכישות קבוצתיות ושיתוף דילמות בתהליך הבניה
  • מי שחבר בקבוצות שלנו ירגיש את הקסם שקורה.
  • כל החדשות, העדכונים, המאמרים והראיונות של בונים בית מפורסמים כאן! ולא רק זה, חברי הקהילה דואגים לעדכן זה את זה בהתפתחויות בתהליך שלהם
  • החברות בקבוצה ללא תשלום.

כמו שציינו בקבוצות בונים בית ב – WhatsApp לא חברים בעלי עניין כגון בעלי מקצוע, קבלנים וספקים  אלא רק חברי קהילה מבין משפחות הבונים.
המוניטין והשם של בונים בית בתחום הבנייה יקר ערך ואנו ממשיכים יום יום לשמר אותו ולדאוג לאלפי משפחות לקבל בית הוגן , ישר ומקצועי כי הקהילה שלנו היא אנחנו !
למעלה מ – 30,000 משפחות בונים בפריסה ארצית והקהילה צומחת וגדלה מיום ליום .

תקנון הקבוצות של בונים בית 

שמירה על שיח ענייני אינטימי ומשפחתי בין חברי הקבוצה . בקבוצה עולות המון שאלות, לבטים , המלצות ודיס המלצות על בעלי מקצוע וספקים . לא מעט מחברי קהילה סיימו לבנות וממשיכים לסייע לעזור לכאלו שנמצאים בתחילת הדרך, מדהים! מזמין אתכם להצטרף למשפחה ולקסם והשינוי שקורה בשוק .

לרישום לקבוצות יש להירשם לאתר , עקב עומס נרשמים ההכנסה לקבוצות לוקחת כשבוע מיום ההרשמה , אתכם הסליחה 

לרישום יש להיכנס לכאן

 

שלכם ,

תומר חן ריחאנה וצוות בונים בית

 

 

whatsapp